Jak zrobić karierę w Brandle? – marketing szeptany

😉

Ostatnie miesiące były dla nas czasem rotacji. Jednym agentom podziękowaliśmy, innych zaprosiliśmy do współpracy. Kogo wybraliśmy i co możesz zrobić, żeby inni wybrali Ciebie?

Brandle to ponad 100 agentów i ponad 150 agencji. Każdego miesiąca prowadzą setki kampanii, w ramach których powstają tysiące postów. Sporo? Bardzo sporo. Co Ty możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na miejsce w gronie najlepszych? Jak być tą jedną na milion?

„Do tej pory agenci zarobili 1796946,17 zł w 15378 kampaniach prowadzonych przez 2889 agencji. Obecnie 167 agencji prowadzi 638 kampanii, do których możesz dostać zaproszenie”.
– czytamy na www.brandle.pl

1. Bagaż postów vs. aktywność

Nie musisz mieć na koncie setek kampanii i tysięcy postów. Ale bądź aktywny. Pokaż, że od „jakiegoś czasu” działasz aktywnie i nie jesteś jednostrzałowcem. Zdarzyło nam się współpracować z agentem, który stworzył dla nas kilkanaście postów (były świetne!) i… zapadł się pod ziemię.

Solidny zestaw postów GRATIS? Ekstra! Rozgrzebana kampania i agent-uciekinier? Bardzo nieekstra.

2. Faktura VAT

Tu nie ma miejsca na owijanie w bawełnę. Agent, z którym możemy rozliczać się na podstawie faktury, ma znacznie większe szanse na współpracę. Nie masz firmy? Możesz skorzystać choćby z useme.eu 😉

3. Bądź on-line

Kiedyś współpracowaliśmy z agentami, którym zdarzało się odpowiadać na zaproszenie po kilku dniach – zdarzali …czytaj więcej