AdUpdate #23 – nowości z Google

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

W tym sezonie świątecznym miliony ludzi na całym świecie będą korzystać z aplikacji mobilnych do robienia zakupów, podróżowania i załatwiania spraw. Wykorzystaj nową możliwość remarketingu dynamicznego i zwiększ swoją sprzedaż. Dowiedź się więcej!

Tis the season to get customers back in your app

02

Już czas przenieść wszystkie kampanie promujące instalację aplikacji AdWords na kampanie Universal App (UAC). Dotychczasowe kampanie promocyjne w sieci wyszukiwania, reklamowej i YouTube przestaną działać 15 listopada.

Best practices to succeed with Universal App campaigns

03

Z tego przewodnika dowiesz się, jak generować raporty i jakie wynikające z nich działania podejmować. Te sprawdzone metody raportowania w AdWords pomogą Ci polepszać skuteczność reklam.

Oficjalny przewodnik po raportowaniu i analizie konta w AdWords

04

Szukasz nowych klientów na całym świecie? Z Market Finder, będziesz być w stanie zidentyfikować nowe rynki, plan na sukces i wzrost sprzedaży w Internecie. Sprawdź teraz!

…czytaj więcej