Jak zmienić fanów na Facebooku w klientów? – 4 sposoby

Jeżeli czytasz ten wpis, to domyślam się, że dodajesz wartościowe treści na Facebooku, które wiele osób udostępnia i komentuje, ale żadna z nich nie jest ostatecznie zainteresowana kupnem Twoich produktów lub usług. Dlatego prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego tak jest oraz jak zmienić fanów na Facebooku w klientów.

Z drugiej strony, możesz dopiero zaczynać pracę z Facebookiem i szukasz sposobu na generowanie klientów za pomocą social media.

Tak czy inaczej, przekształcenie fanów w klientów jest kluczowe dla rozwoju Twojej firmy. Bez względu na to, czy masz 100 fanów, czy 100 000, to jeżeli nie wiesz, jak ich przekształcić w klientów, to znaczy, że Twoje wysiłki idą na marne.

Dlatego w tym artykule przedstawię Ci 4 sposoby na to, jak zmienić fanów na Facebooku w klientów Twojej firmy i zacząć czerpać korzyści z social media.

1. Kupony i rabaty tylko dla fanów.

Kupony, rabaty, gratisy – to świetny sposób na wypełnienie luki między fanem a klientem Twojej firmy.

Nie jest to może sposób, który w 100% gwarantuje, że fani zaczną kupować, ale na pewno zachęcisz ich do przeglądania Twojej strony internetowej.

Dzięki polubieniu Twojej strony na Facebooku odbiorcy niejako wykazują zainteresowanie Twoją firmą, produktem czy usługami, które oferujesz.

Uwaga! Może również to wynikać z …czytaj więcej