Rekrutujemy – specjalista AdWords (SEM) / młodszy specjalista SEM

NUMER REFERENCYJNY: DEV-ADW-JAN18
Poszukujemy specjalisty AdWords z doświadczeniem

DevaGroup to mała, 19 osobowa agencja, lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. Co prawda w ostatnich miesiącach nasz zespół stale się powiększa, to jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża, pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEO – semKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w AdWords, że sam Google wyróżnił mnie (Krzysztofa Marca) jako Trenera w ramach Akademii Google Partners. Na 30-kilku Certyfikowanych Trenerów na całą Polskę, tylko kilka osób prowadzi te elitarne szkolenia. Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia – szukamy osoby, która będzie wspierała naszych specjalistów w aktualnych i nowych projektach.

Podsumowując: świetne portfolio, najnowsza wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do wielu ciekawych branż.
Dodaj do tego: pracę w biurze w Krakowie z opcją pracy zdalnej, dobre wynagrodzenie, dobre pole do rozwoju

Kogo poszukujemy:

  • To nowe stanowisko, powiększamy zespół, ostatnią osobę zatrudniliśmy w grudniu 2017.
  • Osoby która ma doświadczenie – junior SEM, ale nie ograniczamy się, masz więcej doświadczenia i wymagania – wyślij CV,
  • Ostatnio zamiast jednej zatrudniliśmy dwie osoby w procesie tej samej rekrutacji

Do zadań osoby na …czytaj więcej