Linki z treści posta – reklamowe posty z linkami!

linki z forum

Jak podnieść pozycje strony w Google i jednocześnie zareklamować swoje produkty/usługi lub blog szerszemu gronu potencjalnych odbiorców? Taki efekt zapewni wyłącznie marketing szeptany, w którym znajdzie się wpleciony anchor/URL prowadzący do Twojej strony! Teraz w ofercie SEOsklep24.pl (szczegóły poniżej).

Marketing szeptany – czym jest i jakie daje korzyści?

Czym jest marketing szeptany? W najprostszym tłumaczeniu tego pojęcia – to publikowanie postów na forach dyskusyjnych, w których internauci polecają stronę/produkt/usługę dla czytelników. Cała magia polega na tym, aby wpleść frazę lub link do strony w sposób naturalny, czyli tak, aby dany post reklamowy nie wyglądał jak reklama.

Przykład? Załóżmy, że szukasz opon do swojego auta. Producentów i rodzajów ogumienia jest dużo, dlatego nic dziwnego, że wiele osób czując zagubienie w gąszczu ofert, kieruje swoje kroki lub zapytania na fora internetowe, gdzie inni użytkownicy dzielą się opiniami i radami w danej tematyce (w tym przypadku polecają lub odradzają konkretne opony). Prócz przydatnych rad, inni użytkownicy polecają także miejsca, gdzie akurat można kupić i wymienić wybrane opony. I właśnie te posty, w których znajdują się polecenia sklepów/punktów wulkanizacyjnych można uznać za reklamowe. Naturalnie wplecione w temat, idealnie wyważone i co najważniejsze – pomocne dla innych czytelników.

Jakie korzyści daje marketing szeptany?

W przypadku postów z linkami, korzyści …czytaj więcej